Nauka pływania

Szkoła Pływania – pływalnia Chełmiec, MOSiR Nowy Sącz

Nauka pływania dla każdego 😉

Nasza szkoła oferuje pierwszorzędne lekcje pływania, które są dostosowane do określonego programu dostosowanego do poziomu umiejętności każdego ucznia. Jesteśmy otwarci na wszystkie grupy wiekowe oraz umiejętności.

Pragniemy jak najlepszych wyników naszych wszystkich uczniów – bez względu na to, czy mają lat pięć, czy pięćdziesiąt. Dodatkowo warto podkreślić, iż nasza szkoła pływania spełnia wysokie standardy.

Zapraszając do naszej szkoły pływania głęboko wierzymy, że odpowiednie podejście ma kluczowe znaczenie dla ułatwienia zdobycia umiejętności pływackich. Również dlatego nasza szkoła pływania dysponuje doskonałym zapleczem technicznym i sprzętem przeznaczonym do użytku podczas zajęć.Naucz się pływać bezpiecznie i bez stresu!

Naucz się pływać bezpiecznie i bez stresu!

Nasz program nauki pływania jest napisany przez czołowych profesjonalistów w branży – dlatego można mieć pewność, że jest dopasowany do indywidualnych potrzeb poszczególnych uczniów. Dbamy o to, by w lekcjach grupowych uczestniczyła odpowiednio wyznaczona ilość osób. Bardzo dobrym wyborem są również lekcje indywidualne, które tym bardziej pozwalają odpowiedzieć na spersonalizowane potrzeby uczniów. Dzięki takiemu podejściu w nauce pływania realizowanej przez naszą szkołę można mieć pewność, iż każdy zyskuje szansę ku temu, by nabyć i rozwijać umiejętności pływackie, ale i zyskać pewność siebie w najpełniejszy możliwy sposób.

szkoła pływania nowy sącz i chełmiec

Szkoła pływania dla dzieci

Rozumiemy, że dla każdego rodzica jest ważne nie tylko to, by nauka pływania była bezpieczna i przyjemna. Każdy rodzic chce też obserwować postępy swojego dziecka, dlatego upewniamy się, że wszyscy z naszych instruktorów pływania są otwarci na kontakty i z chęcią informują o tym, jak dziecko sobie radzi na lekcjach. Można też kierować się do nich z dowolnymi pytaniami dotyczącymi nauki pływania, jak i samej szkoły – zależy nam na Państwa zaufaniu! Zarówno podczas indywidualnych lekcji, jak i tych odbywających się w małych grupach – żadne dziecko nie będzie musiało walczyć o uwagę instruktora. Bardziej kameralne grupy zapewniają również lepsze wrażenia z nauki, jak również zwiększają szansę na to, iż jej efekty będą szybciej widoczne. Mała grupa to także większe bezpieczeństwo. Ilość osób w grupie jest w dużym stopniu zależna od poziomu umiejętności uczniów.

Nauka pływania dopasowana do potrzeb

Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić wszystkie osoby zainteresowane nauką pływania do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że każdy aspirujący pływak znajdzie w niej dokładnie to, co pozwoli mu rozwijać umiejętności niezbędne do czerpania radości z tak wspaniałej aktywności, jaką jest pływanie. Oczywiście warto pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań tudzież wątpliwości – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i oczywiście – zapisywania na pełne radości wrażeń lekcje.