Różne propozycje strojów kąpielowych plus size

Poszukiwania idealnego stroju kąpielowego plus size zawsze kończą się w twoim przypadku sromotną porażką? Do tej pory przymierzyłaś już przeróżne modele kostiumów, a dalej nie znalazłaś takiego, w którym rzeczywiście poczułabyś się dobrze? Ten artykuł może stać się dla ciebie wyjątkowym źródłem inspiracji. Opisujemy w nim bowiem najlepsze stroje kąpielowe plus size.

Zacznijmy sobie od omówienia klasycznych kostiumów jednoczęściowych. No, może jednak nie takich do końca klasycznych, bo te jednoczęściowe modele już dawno temu przestały przypominać typowe kostiumy pływackie. Nie są przecież wykorzystywane wyłącznie do uprawiania sportów. Jeżeli źle się czujesz w wodzie, nie musisz w nich nawet pływać – możesz po prostu się opalać albo wylegiwać się na plaży w towarzystwie ulubionej książki i zimnych drinków. Takie jednoczęściowe kostiumy mają najlepsze właściwości kamuflujące. Pozwolą ci pozakrywać pewne elementy ciała, ale przy okazji podkreślą tę część sylwetki, którą najprawdopodobniej lubisz w sobie najbardziej, czyli biust.

Jeżeli jednak nie jesteś fanką takiego typowego leniwego wypoczynku i raczej nie potrafisz zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu, poszukaj kostiumu, w którym będziesz mogła aktywnie spędzać wolny czas na przykład pływając. Idealny strój kąpielowy plus size tego rodzaju to tankini. Świetnie nadaje się do gry w siatkówkę plażową, biegania po plaży, szybkich spacerów czy nawet wodnego fitnessu bądź aerobiku w basenie. Tankini to strój, który składa się z klasycznych majtek i specjalnej góry przypominającej obcisły top lub krótszą bluzkę. Sporym jego atutem jest też zwykle kolor. Tankini przeważnie są wielobarwne i dzięki temu wyjątkowo zwracają na siebie uwagę.

Krój to jedno, ale liczy się też materiał. Wybierając stroje kąpielowe plus size, szukaj tych, które mają mocne i wytrzymałe tkaniny. Dotknij materiału, sprawdź jego strukturę i oceni jego elastyczność. Tylko porządna i wysokojakościowa tkanina zdoła utrzymać twoją sylwetkę w ryzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *