Szkoła Pływania Champion | Korzenna | Emil Siedlarz

Emil Siedlarz, wykwalifikowany instruktor Szkoły Pływania Champion w Korzennej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, WSP i ANS w Nowym Sączu. Posiada liczne kwalifikacje, w tym jako ratownik wodny, sternik motorowodny, trener personalny oraz instruktor fitness i odnowy biologicznej. Jego szerokie doświadczenie i wiedza gwarantują najwyższą jakość nauki pływania. Emil jest także orędownikiem zdrowego trybu życia i każdej formy aktywności ruchowej. Zaprasza osoby w każdym wieku do nauki pływania na basenie w Korzennej.

Zajęcia dla Początkujących (Grupy 2-6 osób)

  1. Nacisk na podstawowe umiejętności pływackie
  2. Indywidualne podejście do każdego uczestnika

Zajęcia Grupowe

  1. Dla osób ceniących rywalizację i pracę w zespole
  2. Budowanie relacji i motywacja do nauki

Lekcje Indywidualne

  1. Dla osób potrzebujących intensywnej nauki
  2. Idealne dla tych, którzy mają lęk przed wodą lub chcą doskonalić technikę

Nauka Pływania – Korzenna

Telefon: 574 507 249
E-mail: kontakt@emilsiedlarz.pl
Strona: szkoła pływania korzenna
Facebook: nauka pływania Basen Korzenna


Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej | Basen Korzenna
Korzenna 324, 33-322 Korzenna
Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej | Basen Korzenna