Kiedy rozpocząć naukę pływania

Dobra szkoła pływania wie, że każde dziecko zasługuje na niesamowite wrażenia z pływania i że nauka tej aktywności powinna odbywać się w możliwie najbezpieczniejszym i jak najfajniejszym środowisku. Dlatego lekcje pływania powinny być specjalnie zaprojektowane. Specjalnie to znaczy tak, aby uczynić naukę pływania prawdziwą frajdą i zabawą.

Zabawa i nauka: pływanie jest fajne!

Tylko poprzez zabawę można zachęcić dzieci do śmiałości w wodzie i to nawet już wieku od 4 miesięcy.

Takie podejście obejmuje:

• lekcje pływania dla niemowląt,
  • lekcje pływania dla małych dzieci,
  • lekcje pływania dla dzieci w wieku szkolnych.

Celem takiego podejścia jest nie tylko nauka pływania sama w sobie, ale też pomaganie dzieciom w tworzeniu pewności siebie. To możliwe tylko dzięki doświadczonym instruktorom, którzy oferują sprawdzone wskazówki dotyczące technik pływania, a także przekazują ważne informacje na temat bezpieczeństwa w wodzie.

Dlaczego tak wielu rodziców i dzieci uwielbia lekcje pływania w naszej szkole?

Lekcje pływania są oferowane przez cały rok z niskim maksymalnym stosunkiem liczby uczniów do instruktorów – dla zapewnienia jak największej ilości uwagi i jak największego poziomu bezpieczeństwa dla każdego dziecka, które bierze w tym udział. Chodzi również o to, aby zapewnić dziecku odpowiednio dużą dawkę cierpliwości, nadzoru i wskazówek.

Uważni instruktorzy w dobrej szkole pływania, taka jak nasza – są dla najmłodszych, aspirujących pływakom inspiracją. Z nieopisaną pasją pokazują dzieciom, jak fajne i przydatne może być nauczenie się umiejętności życiowych tak ważnych, jak pływanie właśnie.

Dodatkowym atutem naszej szkoły pływania są elastyczne godziny zajęć – nie tylko dobrze współgrają z napiętym harmonogramem większości rodziców, ale także te specjalnie zorganizowane programy zmotywują każde dziecko do awansu na kolejne poziomy umiejętności pływackich. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami już dzisiaj, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – oczywiście służymy pomocą.